Tłumaczenia prawne

Tłumaczenia prawne


Tłumaczenia dokumentów prawnych, umów, pism urzędowych, dokumentów rejestrowych spółek stanowią podstawowy element życia gospodarczego.

W zależności od charakteru dokumentu oferujemy tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione. Do grona naszych klientów należą kancelarie prawne, działy prawne przedsiębiorstw, firmy konsultingowe oraz instytucje państwowe.

Jesteśmy profesjonalnym biurem specjalizującym się w tłumaczeniach prawnych. Nasza usługi kierujemy do Klientów z obszaru całej Polski, w szczególności z Poznania, gdzie znajduje się nasza siedziba.


Jako biuro tłumaczeń prawnych zapewniamy Państwu:

  • doświadczony zespół tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu tłumaczeń dokumentów prawniczych,
  • przyjazną i szybką obsługę,
  • całkowite zachowanie poufności tłumaczonych treści,
  • tłumaczenie szerokiego spektrum tematycznego dokumentów prawnych,
  • zachowanie właściwej prawniczej stylistyki i terminologii.

W przypadku dużych projektów opracowujemy dla naszych tłumaczy glosariusze i budujemy bazy terminologiczne w programach wspomagających tłumaczenie, co gwarantuje spójność terminologiczną całego realizowanego projektu.


Nasz zespół specjalizuje się w tłumaczeniach prawnych

Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami zwykłymi i przysięgłymi, którzy na co dzień zajmują się tematyką prawniczą. Są specjalistami w swojej dziedzinie, z odpowiednio długim stażem w zawodzie i kierunkowym wykształceniem lingwistycznym. Co więcej, nasi tłumacze to osoby rzetelne, dokładne, przykładające szczególną wagę do terminowości wykonywanej pracy. Wysoka jakość tłumaczenia to dla nich priorytet.


Korzystny stosunek ceny do jakości tłumaczenia

Korzystamy z elektronicznych narzędzi wspomagających tłumaczenie, co pozwala nam na stosowanie preferencyjnych stawek dla powtórek w treści dokumentów. Szczególnie istotne jest dla klientów, którzy rozpoczynając z nami współpracę planują przekazywać do opracowania większą ilość różnych dokumentów z zakresu tej samej tematyki. Decydując się na współpracę z nami otrzymasz gwarancję liczenia powtarzających się fragmentów tekstu po preferencyjnej stawce i jednocześnie zachowanie tej samej terminologii w zakresie wszystkich dokumentów prawniczych.

Data

23 stycznia 2015

Kategorie

Usługi

           

Fachowe Tłumaczenia
ul. Zacisze12, 62-060 Stęszew
tel. 602 622 872
biuro(at)fachowe-tlumaczenia.pl

 

      


tłumaczenia Poznań
tłumaczenia pisemne i ustne
tłumaczenia język angielski Poznań
biuro tłumaczeń Poznań
oferta tłumaczeń


   

   Food photo created by freepik - www.freepik.com