Tłumaczenia patentów

Tłumaczenia patentów


Zarządzanie własnością intelektualną oraz jej ochrona jest niezwykle ważna w dobie globalnej konkurencji. Poprawnie wykonane tłumaczenie dokumentacji i wniosku patentowego stanowi często kluczowy i niezbędny element postępowania patentowego.

Jesteśmy biurem tłumaczeń z Poznania ukierunkowanym na tłumaczenia specjalistyczne, w szczególności techniczne. Do naszych kluczowych kompetencji należy między innymi tłumaczenie dokumentacji patentowych. W przypadku dużych projektów opracowujemy dla tłumaczy glosariusze, co gwarantuje naszym klientom spójność terminologiczną całego realizowanego projektu.


Tłumaczymy cały zakres tematyczny dokumentacji patentowej:

  • publikacje dokumentacji patentowej, dowody pierwszeństwa,
  • dokumentację prawną postępowania patentowego,
  • umowy licencyjne,
  • karty specyfikacyjne, standardy,
  • karty charakterystyki
  • sprawozdania z analiz i badania techniczne.


Język i poprawność

Język zgłoszeń towarowych i wzorców użytkowych jest szczególny. Zawiera określone sformułowania oraz stylistykę odbiegającą od standardowego tekstu biznesowego, czy nawet prawnego. Znajomość tego języka jest więc kluczowa przy przygotowaniu wysokiej jakości tłumaczenia, które zostanie zaakceptowane przez jednostkę udzielającą patentu. Wybierając naszą agencję tłumaczeń zdobywają Państwo profesjonalnego i rzetelnego partnera, który zapewni wysokiej jakości tłumaczenie oraz właściwą stylistykę a także słownictwo.


Nasi tłumacze techniczni

Posiadamy sprawdzony zespół tłumaczy technicznych specjalizujących się w wybranych tematykach i sektorach przemysłu. Są to dokładni oraz rzetelni profesjonaliści, posiadający właściwy know-how w zakresie języka stosowanego do publikacji patentowych i naukowych. Często są to tłumacze techniczni certyfikowani przez NOT w danych tematykach. Naszym priorytetem jest stworzenie wysokiej jakości tłumaczenia odpowiadającego wymaganiom języka patentowego, aby z sukcesem pomóc naszemu klientowi w przeprowadzeniu procesu patentowego.

Data

22 stycznia 2015

Kategorie

Usługi

           

Fachowe Tłumaczenia
ul. Zacisze12, 62-060 Stęszew
tel. 602 622 872
biuro(at)fachowe-tlumaczenia.pl

 

      


tłumaczenia Poznań
tłumaczenia pisemne i ustne
tłumaczenia język angielski Poznań
biuro tłumaczeń Poznań
oferta tłumaczeń


   

   Food photo created by freepik - www.freepik.com