Tłumaczenia finansowe

Tłumaczenia finansowe

Tłumaczenia finansowe to jedna z kluczowych kompetencji biura. Nasza specjalizacja obejmuje min. bankowość, ubezpieczenia, leasing, finanse przedsiębiorstw. Współpracujemy w działami finansów i księgowości przedsiębiorstw oraz firmami doradczymi.


W naszej ofercie tłumaczeń finansowych znajdują się:

  • sprawozdania finansowe oraz raporty analityczne,
  • prospekty emisyjne,
  • ulotki informacyjne i materiały marketingowe dotyczące produktów finansowych
    i ubezpieczeniowych,
  • dokumenty transakcyjne funduszy inwestycyjnych,
  • instrukcje, regulaminy dotyczących ubezpieczeń.


Profesjonalni tłumacze

Tłumaczenie dokumentów finansowych wymaga znajomości terminologii finansowej, ze szczególnym naciskiem na niuanse, jak również znaczenie poszczególnych pojęć i terminów. Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami specjalizującymi się w tematyce finansowej, którzy gwarantuję poprawność merytoryczną Państwa tłumaczenia. To ludzie doświadczeni, którzy podchodzą z zaangażowaniem do każdego projektu. Gwarantujemy całkowitą poufność tłumaczonych tekstów.

 

Korzystny stosunek cena do jakości tłumaczenia

Do wyceny każdego zapytania podchodzimy indywidualnie starając się zaproponować klientowi najkorzystniejszą cenę przy uwzględnieniu tłumaczenia najwyższej jakości. Korzystamy z oprogramowania wspomagającego tłumaczenie, co pozwala nam zaoferować klientom decydującym się na zlecenie większego projektu tłumaczeniowego korzystnych warunków w zakresie powtarzających się fragmentów tekstów, zdań. W trakcie realizacji dużych projektów, nad którymi pracuje kilku tłumaczy, tworzymy glosariusze do poszczególnych części, co pozwala nam na utrzymanie spójności tłumaczenia.

 

 

Data

23 stycznia 2015

Kategorie

Usługi

           

Fachowe Tłumaczenia
ul. Zacisze12, 62-060 Stęszew
tel. 602 622 872
biuro(at)fachowe-tlumaczenia.pl

 

      


tłumaczenia Poznań
tłumaczenia pisemne i ustne
tłumaczenia język angielski Poznań
biuro tłumaczeń Poznań
oferta tłumaczeń


   

   Food photo created by freepik - www.freepik.com